Mechanika pojazdowa - niby wszyscy to robią i każdy siebie chwali, lecz nie każdy robi to dokładnie.  

U nas podstawowa zasada brzmi " Nie lecimy w ch*** "  Słysząc sytuacje w której klient oddaje samochód do mechanika na wymianę klocków hamulcowych, po czym go odbiera i klocki są co prawda wymienione, lecz brakuje katalizatora... po drodze urwało sie parę śrub zamiast których są obecnie " trytytki " i tak dalej...

Obalamy mit mechanika, który wymieni 3 razy więcej podzespołów niż faktycznie trzeba, a jak zobaczy pieniądze u klienta to powie o kolejnych, które trzeba wymienić, bo strach tak jeździć !

 

 

Specjalizujemy się głównie w silnikach oraz pracach wykonywanych przez nasze ręce, nie komputer. Bogate zaplecze narzędziowe i maszynowe pozwala wykonać nam niemal wszystko z jakością na najwyższej półce !

Nie prowadzimy usług w dziedzinie elektromechaniki pojazdowej!  Współpracujemy z innymi firmami, prowadzącymi działalności w innych specjalizacjach (np wulkanizacja, geometra zawieszenia, diagnostyka komputerowa, chip-tuning)  Dzięki współpracy, załatwiamy wszystko, nie odsyłając klienta na fatygę do innych drzwi !