Serwis Silników 2T

Profesjonalnie… i tylko tak!

AKTUALNE OFERTY PRACY

Poniżej znajdują się aktualne oferty pracy w mojej firmie. Do każdego stanowiska stworzyłem indywidualny opis.
Kliknij na znak “+” żeby rozwinąć.

Zgłoszenia w formie CV lub dowolnej innej proszę wysyłać na nasz adres e-mail biuro@wojtala-garage.pl lub przez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT.

Nie interesuje mnie Twoje wykształcenie !
Interesują mnie tylko i wyłącznie umiejętności oraz chęci. Jeśli masz chęci to wszystkiego można się nauczyć i dobrze na tym zarabiać.

Praca jednozmianowa, godzina 8-16.  Bez weekendów, bez obowiązkowych nadgodzin. 
Wymagana wysoka dokładność, ale bez kierownika i kamery nad sobą.
Umowa o pracę + dodatkowe ubezpieczenie grupowe. 

Wysoki standard warunków. W ciepełku, 20*C cały rok.
Najlepszej jakości środki higieny osobistej, duża osobna przestronna szatnia, dwie łazienki, w pełni wyposażona kuchnia, nieograniczony dostęp do wody pitnej z wysokiej jakości filtrów odwróconej osmozy. 

Stabilna firma, 12 lat na rynku. 

Wymagam sumienności i głowy na karku. W zamian za to podchodzę do firmy po ludzku, w rodzinnej atmosferze. Przymykam oko na wnioski o urlop i rozumiem, że czasem nie dałeś rady przyjechać do pracy. Rozumiem jeśli jutro musisz podjechać do lekarza rano i przyjedziesz o 10tej ale to co miałeś zrobić, zrobisz do końca dnia.

Doceniam dodatkowe umiejętności techniczne typu wymiana świetlówki na suficie jak się spali oraz samowystarczalność jeśli technolodżia odmawia posłuszeństwa.

U nas biuro jest jednocześnie obsługą klienta oraz paczek i jedna osobna na pełnym etacie, spokojnie sobie tutaj radzi (8h dziennie bez nadgodzin).
 

Ze względu na profil działalności firmy – pracujemy głównie z wyczynowymi silnikami 2 suwowymi – musisz mieć trochę wiedzy o silnikach, najlepiej z motocrossu. Jeśli jeździsz w motocrossie, czy enduro to na pewno się nadajesz.
Musisz rozróżniać co to jest silnik 2T czy 4T. Musisz wiedzieć co to cylinder, tłok, głowica i wał korbowy bo takie części do nas wysyłają klienci do naprawy. Generalnie musisz zrozumieć klienta z czym do Ciebie zadzwoni. 

Jeśli rozumiesz ten tekst to nadajesz się do tej pracy :

” Siemano, chciałbym wysłać do Was cylinder i wał od YZ 250 z 2010 roku, cylinder obecnie na nicasilu, chciałbym honowanie i dobór tłoka vertexa, a wał ma zatartą korbę i zepsuty jeden gwint, chciałbym wymienić korbowód i naprawić gwint, czy mogę wysyłać części ?”
 ———————————
Z racji że oferty o pracę musza być bezpłciowe, to dopowiem tylko, że podczas pakowania zdarzają się paczki oscylujące w wadze 30-35kg przez co zgodnie z prawem oferta jest skierowana dla mężczyzn aczkolwiek np. u nas na rejonie w DPD jeździ kobieta i radzi sobie z tym całkiem dobrze, więc jeśli jesteś kobietą i świadomie stwierdzisz, że podołasz to zapraszam.
 
Tak więc co robisz?
– rozpakowujesz paczki które przychodzą, wyciągnięte z nich części silnikowe układasz w kuwetach na regale, pilnujesz organizacji
– pakujesz paczki z gotowymi cylindrami które wysyłamy (pakujemy max 100 paczek miesięcznie, co daje tylko 5 paczek dziennie, a więc naprawdę luźno nie zmęczysz się)
– odpowiadasz na email, odbierasz telefon. 
– pilnujesz terminów, pilnujesz rozłożenia cylindrów na regale tak żeby kolejka się zgadzała itp.
 
Z racji tego, że to wszystko co opisałem wyżej często nie zajmuje 8 godzin oczekujemy dyspozycyjności i pomocy w innych zajęciach jeśli w dany dzień jest taki nadstan czasowy.
Jest to pomoc np. w myciu, szkiełkowaniu cylindrów czy pracach porządkowych.
 
Wynagrodzenie za wyżej opisane czynności to 5000zł na rękę i oczywiście umowa o pracę.
W zależności od Twojej wiedzy silnikowej, wynagrodzenie może być znacznie wyższe.
Jeśli dobrze ogarniasz temat silników motocrossowych 2T, jesteś w stanie dobrać uszczelki, świece, łożyska główki korbowodu i inne części to dostaniesz procent od sprzedaży. Handlujemy wieloma częściami zamiennymi do silników i klienci często proszą o ich dobranie kiedy już mają swoje części wysłane do nas.
Im lepiej sobie tutaj poradzisz, tym większe wynagrodzenie mogę Ci zaoferować.
 
Wynagrodzenie:
Umowa o pracę, od 5000zł na rękę
dodatkowe ubezpieczenie grupowe Generalli 
Praca jednozmianowa, godzina 8-16  

Większość prac związanych z tulejowaniem czy szlifowaniem cylindrów sprowadza się do obsługi manualnych obrabiarek.

Główne z nich to tokarka, frezarka, wytaczarka, honownica. 
Na początek wystarczy umieć obsługiwać tokarkę i frezarkę oraz przyrządy pomiarowe – suwmiarkę, mikrometr i średnicówkę.
Wszystkie pozostałe maszyny, na których pracujemy bazują na tym samym więc są stosunkowo łatwe do opanowania.

Oferta jest skierowana głównie dla fachowców (umiejących), czyli przychodzisz i robisz.

Jeżeli natomiast trzeba Cię douczyć, bo nie umiesz toczyć do setnej części milimetra, nie ogarniasz średnicówki, mikrometra, rodzajów płytek skrawających, ugięcia materiału ani ustawiania czujnikiem zegarowym –  za to masz chęci to jeśli po prostu umiesz coś wytoczyć i coś przefrezować to już się nadajesz.
Wtedy wystartujesz z mniejszym wynagrodzeniem na miesiąc i zobaczymy jak się sytuacja będzie rozwijać.

Co faktycznie robisz od początku?
– toczenie tulei cylindrowych
– wytaczanie cylindrów pod tuleje
– wytaczanie gotowych cylindrów (tulei) pod tłok
– planowanie powierzchni

Czego uczysz się dalej i są to wyjątkowe umiejętności ?
– honowanie cylindrów pod tuleje
– honowanie cylindrów po szlifie, fazowanie okien, fazowanie pierścieni, dokładne pasowanie z tłokiem
– honowanie cylindrów nicasilowych (najtrudniejsze, wymaga doświadczenia)

Co jeśli chcesz zarabiać jeszcze więcej?
–  Wymiana korbowodu i centrowanie wałów korbowych – to gruby temat do opanowania
–  Obróbka kanałów oraz porting cylindrów.
–  Spawanie aluminium metodą TIG – wiele cylindrów lub głowic ma poważne uszkodzenia, które trzeba najpierw napawać, później obrobić.
–  Obsługa frezarki CNC + obsługa programu Fusion360
–  Obsługa hamowni motocyklowej obciążeniowej
–  Strojenie silników na hamowni, praca z silnikami dla najlepszych zawodników

Każda z tych dodatkowych umiejętności to dodatkowy plus do wypłaty.
Jeśli już potrafisz to robić, to już możesz więcej zarabiać.
Jeśli natomiast nie potrafisz tego zrobić, ale chcesz się uczyć, to będziesz uczony osobiście przez właściciela – Patryka.

Wynagrodzenie:

Umowa o pracę, od 6000zł na rękę
dodatkowe ubezpieczenie grupowe Generalli 

Praca jednozmianowa, początkowo godz 8-16, a po okresie próbnym masz elastyczne godziny pracy.

U nas tylko pracownik biurowy musi pracować sztywno w godzinach 8-16.
Pracownicy na warsztacie mają elastyczne godziny pracy. Możesz pracować w dowolnych godzinach po 8h lub więcej.
Chcesz od 6stej do 14stej ? OK !
Chcesz od 7mej do 15stej ? też OK !
chcesz później 9-17 ? Nie ma problemu.
Chcesz więcej ? Od 7-16 ?  Zapłacę za nadgodziny. U nas zawsze są kolejki cylindrów do zrobienia.

Po raz pierwszy w historii firmy wystawiam taką ofertę pracy. 
Jest to mega tajemna wiedza, ukrywana przez każdego szanującego się tunera silników 2 suwowych.

Jeszcze do nie dawna wielką tajemnicą były nawet same narzędzia jakimi obrabiane są okna i kanały w cylindrach. Kątnice, prostnice, specjalne frezy, napędy i tym podobne to szereg totalnie tajemniczych narzędzi, które przez lata były osobiście budowane przez tunerów i nikt nie mógł ich zobaczyć.
Dzisiaj świat już uchyla rąbka tajemnicy i na internecie pojawia się coraz więcej filmików z tym związanych, jednak ponad 90% z nich to prowizorka. Najlepsi tunerzy oraz firmy regenerujące cylindry do 2T do dzisiaj zachowują ten proces w tajemnicy.

Na tym stanowisku będziesz zajmował się bezpośrednio obróbką kanałów i portingiem cylindrów. 
Nie ukrywam, że będziesz uczony bezpośrednio przeze mnie (przez Patryka). 

Jest to stanowisko dla pasjonata i wymaga zaangażowania oraz najprawdopodobniej długiego okresu próbnego.
Okres próbny możemy przeplatać z pracą na innym stanowisku, np. na obrabiarkach.
Tutaj poznasz największe tajemnice tuningu silników 2 suwowych i z całą pewnością jest to wiedza bezcenna.

Jako jedyna firma w Polsce mamy wszystko w komplecie. Zaplecze maszynowe do cylindrów, hamownie i zawodników na torach wyścigowych.
Widzisz czarno na białym czy robota którą wykonujesz działa, czy nie działa.
Nie wciskasz nikomu kitu, broniąc swoich racji, które są idiotyczne. Do dzisiaj na Polskim rynku są firmy wstawiające tuleje na kleju do cylindrów swoich klientów. Takie coś jest karygodne i nieprofesjonalne, a dzięki sile marketingu na internecie nadal są klienci, którzy dają się na to nabrać !

U mnie jednego dnia tworzysz cylinder, a drugiego testujesz go na hamowni. Rezultaty widać natychmiast.
Później stroimy zawodnika, do którego dzień wcześniej honowałeś cylinder, obrabiałeś głowicę i pasowałeś tłok.
Znowu widzisz rezultaty czarno na białym.

W krótkim czasie odpowiedz sobie na większość pytań, którymi internet żyje od dziesięcioleci.
Jakie honowanie najlepsze ? Jakie rysy ? A może polerka gładzi na lustro jak radzą niektórzy szpece?
Co zrobić, żeby pierścienie nie dzwoniły.
Czy tuleja jedzie gorzej od nicasilu ? A może lepiej ? Od czego to zależy ?
Czy lepszy tłok 2 pierścieniowy czy jedno ? A może 3 pierścieniowy bo tak Ci doradzili na forum starzy fachowcy.
Czy docieranie płaszczyzny jest lepsze od obróbki na maszynie ?  Czemu honowanie nicasilu w ten sposób jest lepsze niż w tamten ?
Zobaczysz to wszystko i sam sobie odpowiesz, po czym dojdzie do Ciebie, że 99% internetu to bujda na resorach.

Przyznam się szczerze, że gdyby jeszcze 10 lat temu pojawiła się oferta pracy w firmie mającej i hamownie i park maszyn do obróbki cylindrów, dodatkowo pod okiem tunera, którego silnik dwukrotnie wygrał Mistrzostwa Świata to zrobiłbym wszystko by móc tam pracować.

Wynagrodzenie:

Umowa o pracę, od 6000zł na rękę
dodatkowe ubezpieczenie grupowe Generalli 

Praca jednozmianowa, początkowo godz 8-16, a po okresie próbnym masz elastyczne godziny pracy.

Oferta ta jest skierowana dla młodych majsterkowiczów oraz dla osób nieposiadających doświadczenia.

Wymiar zatrudnienia oraz wynagrodzenie ustalam w tym przypadku indywidualnie.
Wymagam jednego darmowego dnia testowego. Muszę zobaczyć co potrafisz. 

Jeśli co nieco potrafisz, bo dłubałeś w garażu od małolata to dostaniesz od razu Umowę o pracę. 
Wysokość wynagrodzenia będzie adekwatna do umiejętności. 

Dostaniesz umowę na okres próbny i przez ten czas będziesz próbował swoich sił na różnych stanowiskach. Spróbujesz przy obrabiarkach, spróbujesz w biurze, spróbujesz przy silnikach oraz przy cylindrach. Dostaniesz pracę tam gdzie będzie Ci szło najlepiej. Wtedy już z konkretnym wynagrodzeniem.


Jeśli nie potrafisz za wiele, ALE MASZ CHĘCI to możesz przyjść na STAŻ.
To forma płatnej praktyki. Nie zarabiasz dużo, ale nabierasz doświadczenia i masz prawo popełnić błąd. 
Jesteś świeżo po szkole, interesujesz się motoryzacją, a dostępne oferty pracy to głównie Żabka, Biedronka lub Stacja paliw ?
Jeśli chcesz się czegoś nauczyć, a w dodatku mieć wolne weekendy to jest to oferta dla Ciebie.

Jeśli w okresie do kilku miesięcy nauczysz się precyzyjnie wykonywać swoją pracę, dostaniesz umowę i konkretną wypłatę.

Firma Wojtala-Garage przyjmuje uczniów na praktyki miesięczne.

Kto może przyjść na praktykę ?

Każdy kogo interesuje to co tutaj robimy.
Przejrzyj ofertę usług na naszej stronie, a zobaczysz co robimy.
Zapraszam na naszego Facebooka, tam ja osobiście publikuje całkiem ciekawe treści.

Jako jedyna firma w Polsce robiąca tulejowanie cylindrów doszliśmy do takiego rozwoju, że nasze cylindry startują w Mistrzostwach Świata.

Jeśli masz chęci czegoś się nauczyć to zapraszam.
U mnie uczeń nie zamiata podłogi. 
Traktujemy Cię jak równego sobie, mówimy do siebie po imieniu, nie ma żadnych Panów.
Dostajesz prawdziwą robotę do zrobienia, na której się uczysz tuż obok najlepszych specjalistów od silników.

Jeśli natomiast chcesz siedzieć na telefonie to nie przychodź, to nie miejsce dla Ciebie.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na pliki cookie.
Więcej informacji na stronie View more
Ok, zamknij

Subscribe to get 15% discount