Serwis Silników 2T
Profesjonalnie… i tylko tak!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalnym serwisem silników motocyklowych 2T i 4T. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem silników do motorsportu. Oferujemy całą gamę usług związanych remontem i modyfikacją silników. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i renomę w tej wąskiej branży.

Jakie usługi wykonujemy?

Tulejowanie, Szlifowanie, Honowanie, Porting, Modyfikacje, Hamowanie, Sprzedaż części i akcesoriów

Znamy potrzeby naszych klientów

Jako zapaleni motocykliści biorący udział w zawodach, doskonale znamy potrzeby i wymagania naszych klientów dzięki czemu możemy dostarczać usługi serwisowe wysokiej jakości.

Hamowanie i strojenie

Oprócz usług typowo warsztatowych ajmujemy się również hamowaniem i końcowym strojeniem gotowych silników tak żeby ostateczny klientmógł odebrać w pełni przygotowany sprzęt.

ENDURO PROJECT
ENDURO PROJECT
19:34 18 Nov 21
Najlepszy serwis dla dwusuwów w PolscePolecam każdemu fachowa robota
Pfert
Pfert
18:20 16 Nov 21
Koszt realizacji zgodny z wyceną, czas realizacji poniżej czasu przewidzianego na realizację usługi, dobry kontakt z Panem Patrykiem oraz idealnie i rzetelnie wykonana usługa
Oskar Banach
Oskar Banach
20:45 24 Mar 21
Czekałem 2 tygodnie ale po remoncie nie wiedziałem, że moja huska może tak jechać, co tu dużo mówić.. Znają się na robocie
Mateusz STUNT
Mateusz STUNT
20:23 05 Nov 20
Polecam w 100%.Gość robi solidną robote. Wysłałem części od mojej yz 250. Zrobił to co należało, wszystko profesjonalnie. Z kontaktem może i ciężko aleto bez znaczenia trochę cierpliwości ludzie. Cennik wysłał mi przed tym jak wysłalem części. Czekałem równo 5 tygodni.Jeśli ktoś mówi że nalicza koszty haha to poprostu zrobił coś co było konieczne i tyle. Profesjonalna robota a nie drutowanie aby jak najtaniej. Polecam jeszcze raz.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Subscribe to get 15% discount